Sikeresen óvott a Soroksár.

Bár a Simple Női Liga 1. fordulójában a pályán a DVTK bizonyult jobbnak a vendég Soroksárnál, azonban sajnos egy adminisztrációs hiba miatt a találkozó 82. percében a hazai csapatban Lovász Emma jogosulatlanul lépett pályára, az újonc csapat pedig megóvta a mérkőzést. Az óvásnak az MLSZ Versenybizottsága helyt adott, így 3-0-s gólkülönbséggel a Soroksár SC kapta a három pontot.
A hivatalos indoklás szerint a Versenybizottság a rendelkezésre álló dokumentumokból megállapította, hogy a DVTK a mérkőzés 82. percében kettős cserét hajtott végre, ahol becserélték Lovász Emma labdarúgót 27-es mezszámmal. A mérkőzés jegyzőkönyvében Lovász Emma nem szerepelt a cserejátékosok között, ezért a találkozón jogosulatlanul lépett pályára.
Az MLSZ Versenybizottsága a DVTK – Soroksár SC pályán elért eredményét (2-1) törölte és egyben a bajnoki mérkőzés három pontját 3-0-s gólkülönbséggel a Soroksár SC javára igazolta.

(Fotó: dvtk.eu)