Szombaton tartják a szecesszió világnapi programokat a Városligeti fasori Ráth György villában. Az Iparművészeti Múzeum fesztiválja idén a nőket állítja középpontba, az előadásokon mások mellett Undi Mariska, Zsolnay Júlia és Teréz művészete csakúgy megismerhető, mint a kor nőábrázolása, építészete. A workshopokon díszes mintázatú hűtőmágnest és piperetáskát készíthetnek az érdeklődők, a városi sétákon pedig a századfordulós pesti utcák, házak és történetek kerülnek terítékre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai útzárak jönnek az avasi útfelújítás legforgalmasabb csomópontjainál
Az Avason zajló útfelújítás következő szakaszában az Ifjúság úti és a Miskolctapolcai úti kereszteződésben is aszfaltozási munkák kezdődnek. A közlekedési fennakadások csökkentése érdekében a...






