Bezárja jászberényi üzemét az Electrolux. Nagyjából 600 embernek kell új munkát keresnie. A cég a piaci helyzettel, a stagnáló kereslettel indokolta a döntést. A teljes leállás az év végén várható; addig az Electrolux együttműködik a helyi hatóságokkal, kormányhivatallal és a szakszervezettel, hogy a cég munkatársai mielőbb el tudjanak helyezkedni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A vakáció alatt nyári menetrend szerint közlekednek az MVK járatai
Az iskolai szünet kezdetével több változás lép életbe a miskolci közösségi közlekedésben. Az MVK Zrt. június 22-től a tanítási szünet idején érvényes menetrendre áll...






