Több, mint négyszáz jelzés érkezett a Vöröskód első két napján a diszpécser szolgálatokhoz. Az esetek fele közterületen élő emberekről szólt, akiket biztonságos helyen kellett elszállásolni. A rendőrség azt kéri, hogy aki kihűléssel veszélyeztetett embert lát, hívja a 112-es segélyhívót. Kihűlt embereket mentettek meg több helyen is az országban. Két tizenéves fiatalt Nyíregyházán találtak meg egy fagyos lakásban, Kutason pedig egy idős férfit vittek kórházba, aki mozdulni sem tudott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Július 1-től hatályba lép a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-től Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós...






