A megnövekedett kirándulóforgalom miatt forgalmi korlátozásokra kell számítani a hétvégén, a Normafa környékén. A Hegyvidéki Önkormányzat arra kéri a turistákat, hogy autó helyett a BKK járatait használják. Közölték azt is, hogy az elmúlt időszakban több mint tízezer látogató fordult meg a Normafán, ezalatt 10 baleset történt: 4 könnyű sérüléssel járt, 6 alkalommal azonban mentőt kellett hívni. A balesetek elkerülhetők lettek volna, ha a látogatók betartják a szabályokat és kizárólag a kijelölt területeket használják síelésre és szánkózásra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Július 1-től hatályba lép a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-től Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós...






