Gyermek- és ifjúsági részvételi fórumot hoz létre az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium. A kezdeményezés célja, hogy az őket érintő kérdésekben a gyerekek, a fiatalok is elmondhassák véleményüket, tapasztalataikat – írta gyereknapon közzétett bejegyzésében Lannert Judit tárcavezető. A fórum konkrét formáinak kialakításáról már elkezdődtek az egyeztetések a diákokkal, szakmai szervezetekkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közösségi összefogással szépült meg újra a Jókai aluljáró
Civil kezdeményezés, önkormányzati támogatás és diákok kreatív munkája révén újult meg a Jókai utcai aluljáró falfestménye. A belváros egyik legforgalmasabb gyalogos útvonala ismét színesebb...






