Ma kezdődik az Országos Sasszinkron, a hazánkban telelő ragadozómadarak éves számlálása. A felmérést olyan szakemberek végzik, akik nagy távolságból és repülés közben is képesek elkülöníteni egymástól a gyakran igen hasonló megjelenésű fajokat. A legnagyobb számban rétisasok telelnek idehaza. A kezdeményezés részeként holnap ismeretterjesztő napot tartanak a jászberényi Sasközpontban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






