A magyar és az osztrák kormány közösen lép fel az elsősorban Nyugat-Magyarországot érintő azbesztszennyezés ügyében. A két ország szakembereiből álló munkacsoport kedden kezdte meg a munkát. Becslések szerint több mint 250 hazai település érintett. A kőzet szállítását leállították, ahova pedig már korábban lerakták a zúzalékot, ott az ártalmatlanításon dolgoznak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A vakáció alatt nyári menetrend szerint közlekednek az MVK járatai
Az iskolai szünet kezdetével több változás lép életbe a miskolci közösségi közlekedésben. Az MVK Zrt. június 22-től a tanítási szünet idején érvényes menetrendre áll...






