Ingyenes újraélesztési képzéssel várja a fiatalokat nyáron az Országos Mentőszolgálat. A Hősképzés Plusz programban az érdeklődők a vármegyeszékhelyi mentőállomásokon sajátíthatják el vagy gyakorolhatják az életmentést. A helyszínekről, időpontokról és a jelentkezés feltételeiről a Mentők.hu oldalon lehet tájékozódni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Babinszky Bence a DVTK-nál folytatja
Új támadóval erősödött a DVTK labdarúgócsapata: a 25 éves Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. A játékos az előző idényben tíz gólt szerzett az NB...






