Pénteken kezdődik és január 26-ig tart az erdei fülesbagoly-telelőhelyek országos felmérése, amelyhez a lakosság segítségét kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. A programban bárki részt vehet, az egyesület az egyéni megfigyelők, családok mellett óvodák és általános iskolák részvételére is számít. Az akció kiemelt célja a baglyok és telelőhelyeik védelme.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






