A parkolóautomaták tervezett megszüntetése és a parkolási díjak emelése ellen tiltakozik a Magyar Autós Érdekvédelem Egyesület. A tervek szerint a készpénzzel fizetőknek utólagosan kellene felkeresniük egy parkolási irodát, ahol egységes, háromórás díjat kellene megfizetniük. Kiemelték, hogy ez nem tekinthető életszerű megoldásnak, hátrányosan érinti az idősebb korosztályt, a digitális eszközöket kevésbé használókat, valamint a turistákat és a vidékről érkezőket, ezért felülvizsgálatra szólítják fel a főváros vezetését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






