Vándorló utcatárlattal hívja fel a figyelmet az élelmiszerpazarlás problémájára a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Maradék nélkül programja. A Nébih kezdeményezése elsőként Abasáron, Fóton és Gödöllőn mutatja be, milyen egyszerű lépésekkel csökkenthető a háztartási hulladék mennyisége. Bár Magyarországon jelentősen csökkent a háztartási pazarlás mértéke, évente még mindig csaknem 60 kilogramm élelmiszer kerül fejenként a kukába.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A vakáció alatt nyári menetrend szerint közlekednek az MVK járatai
Az iskolai szünet kezdetével több változás lép életbe a miskolci közösségi közlekedésben. Az MVK Zrt. június 22-től a tanítási szünet idején érvényes menetrendre áll...






