A MÁV ismét arra figyelmeztet, hogy életveszélyes és tilos felmászni a vonatok tetejére. Évente többen szenvednek súlyos égési sérüléseket, amikor illegálisan felmásznak a szerelvényekre vagy a felsővezeték tartóoszlopára. Jellemzően fiatalkorúakat, gyermekeket ér ilyen baleset. Szombaton éjjel egy 18 éves fiatal a 25 ezer voltos felsővezeték közelében szenvedett halálos áramütést a budaörsi állomáson, amikor felmászott a dízelmozdony tetejére.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






