Kezdőlap MISKOLC Miskolc - Közélet

Több helyen is forgalomkorlátozások nehezítik a közlekedést Miskolcon

Útfelújítások, lezárások és közműmunkák miatt több miskolci útszakaszon is változott a közlekedési rend. Az autósoknak érdemes fokozott figyelemmel és türelemmel közlekedniük.

A Szeder utcában megkezdődött a teljes körű útfelújítás, ezért a kivitelezés ideje alatt időszakos forgalomkorlátozásokra kell számítani.

A Pattantyús utcát lezárták a közúti forgalom elől. Az útszakaszt kizárólag az MVK Zrt. autóbuszai használhatják, forgalmukat ideiglenes jelzőlámpa szabályozza.

Az Avas főútjának felújításához kapcsolódó munkák miatt a Szentgyörgy út és a Klapka György utca egyes szakaszain sávszűkítések és forgalomkorlátozások nehezítik a közlekedést.

Emellett a város több pontján közterület-bontási és hibaelhárítási munkák is zajlanak. Ezek részleteiről a Városgazda honlapján lehet tájékozódni.

A város arra kéri a közlekedőket, hogy fokozott figyelemmel kövessék a kihelyezett jelzéseket, és türelmesen közlekedjenek a munkaterületek közelében.

(Nyitókép és cikk forrása: Miskolci Városgazda Facebook-oldala)