A bajnokság legeredményesebb sportolója lett a miskolci atléta.

Budapesten rendezték meg a serdülő korcsoportos fedett pályás atlétikai magyar bajnokságot. Ez számít a téli versenyszezon legrangosabb eseményének ezért természetesen a Miskolci Sportiskola 15-16 éves versenyzői is rajthoz álltak. A kifejezetten erős és nagy mezőnyt felvonultató viadalon a miskolci Hajdú Áron emelkedett ki egyéni teljesítményével, hiszen három aranyérmet nyerve a kétnapos verseny legeredményesebb sportolója lett. A klubok rangsorában a Miskolci Sportiskola kitűnően szerepelt, hiszen 4 arany és 1 bronzéremmel a második helyet vívták ki maguknak. A csapatból Hajdú Áron távolugrásban, ötös ugrásban és 60 méter síkfutásban lett első, Stefanovics Roland 3 km gyaloglásban győzött, Kocsis Vanda pedig ugyanezen a távon szerzett bronzérmet.
(Fotó: magánarchívum)