Kezdőlap MISKOLC Miskolc - Sport

A tolnai együttes nyerte meg a rangadót

A DVTK HUN-Therm nem tudta megőrizni veretlenségét.

A TARR KSC Szekszárd otthonában a motiváltabbnak tűnő hazai együttes az első félidőben olyan előnyt dolgozott ki, amelyet a záró negyedben már csak kiegyenlíteni tudott a Völgyi-csapat – írják a DVTK hivatalos weboldalán. A végjátékban aztán a szekszárdiak még rátettek egy lapáttal, így a mérkőzést megérdemelten nyerte meg a KSC (81-78).

TARR KSC Szekszárd – DVTK HUN-Therm 81-78 (18-15, 20-12, 22-26, 21-25)

Szekszárd, Városi Sportcsarnok, 700 néző. Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Daniella, Földesi Ádám.
Szekszárd: Horváth 2, Miklós 17/3, Mányoky 7/3, Westbeld 18/6, Monroe 15. Csere: Stanacev 14/6, Krnjics 4, Theodoreán 2, Boros 2. Vezetőedző: Djokics Zseljko.
DVTK: Aho T. 2, Aho N. 5, Charles 27/6, Garbin 17/12, Tadić 4. Csere: Lelik 4, Jovanović 6/6, Kányási 13/3, Oláh. Vezetőedző: Völgyi Péter.

(Nyitókép forrása: dvtk.eu)