Kezdőlap MISKOLC Miskolc - Sport

Győzelmet aratott a DVTK HUN-Therm

A hétvégén a Vasas Akadémia együttesét fogadta a DVTK HUN-Therm.

A Tippmix Női NB I. A-csoport 15. fordulójában, az első félidőben az esélyeknek megfelelően a DVTK jobban játszott az ellenfélnél, és a szünetre kényelmes előnyt szereztek – olvasható a sportklub hivatalos weboldalán közzétett beszámolóban. A következő félidő kicsit nyögvenyelősebb lett, de a győzelmünkhöz (63-53) így sem férhetett kétség.

DVTK HUN-Therm – Vasas Akadémia 63-53 (19-12, 20-9, 14-17, 10-15)

Miskolc, DVTK Aréna, 1200 néző. Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra.
DVTK: Aho T. 2, Aho N., Charles 4, Garbin 4, Tadić 14. Csere: Grigalauskyt? 20, Lelik 7/3, Vég-Dudás 2, Kányási 10/6, Oláh, Tenyér. Vezetőedző: Völgyi Péter.
Vasas: Taylor 10/6, Tóth 4, Gelei 2, Jáhni 4, Salamon 2. Csere: Allen 14/3, Budácsik 4, Madár E. 11/3, Szerencsés, Boros 2, Villányi. Vezetőedző: Milos Pavlović.

(Nyitókép: dvtk.eu)