A szerb Mirko Djumic szerződést hosszabbított a DVTK Jegesmedvékkel.
A válogatott Djumic a 2025/26-os szezon közben érkezett Dunaújvárosból Miskolcra, ahol 16 alapszakasz-mérkőzésen tíz gólt lőtt és két gólpasszt osztott ki, a negyeddöntő hét meccsén négy pontot (1, 3) gyűjtött, míg az elődöntőben öt találkozón egy gólpassza volt.
Közben a Dunaújváros leigazolta Marat Sarokát. A 22 éves lengyel csatár eddigi pályafutásának nagy részét hazájában töltötte, de a legutóbbi idényben kipróbálta a légióséletet, amikor húsz meccsen viselte a lett bajnokságban szereplő ukrán csapat, a Kijev Capitals mezét.
(Nyitókép: dvtk.eu)





