Február 28-ig, péntekig várják a véradókat az ország több pontján a Civil véradás elnevezésű programsorozat keretében, amelynek célja minél több embert bevonni a segítés ezen formájába. Ez már a 12. Civil véradás, amelyen legutóbb már háromezren vettek részt.
Ezúttal a budapesti központon kívül a 19 vármegyében található irodák szervezik a véradást nagyjából száz helyszínen. A véradás feltétele, hogy a jelentkező nagykorú és egészséges legyen. Naponta 1700 donorra van szükség ahhoz, hogy biztonságos legyen a vérellátás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






