Február 12. az év eddigi legenyhébb napja – írta a HungaroMet. A Tolna vármegyei Simontornyán 17,6 -fokot mértek délután. A leghidegebb a Borsod-Abaúj-Zempléni Jósvafőn volt, ott mindössze 5,7 fokot mutattak a hőmérők. Vasárnap egy markáns hidegfront hoz lehűlést, ismét havazhat többfelé, és visszatérnek az éjszakai fagyok.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






