Extrém meleg várható itthon a következő napokban: hétvégén akár 40 fokos kánikula is lehet – emiatt szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe. Az országos tisztifőorvos a kormányszóvivői tájékoztatón azt mondta: ez komoly egészségügyi kockázatot jelent. Oroszi Beatrix kiemelte: a hőség miatt a legnagyobb veszélyben az idősek, a csecsemők, a krónikus betegek és a hajléktalanok vannak, valamint akik a szabadban végeznek fizikai munkát, vagy sportolnak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






