Egy amerikai gyógyszeripari cég több mint 6 milliárd forintos beruházást hajt végre Komáromban – ezáltal nyolcszáz munkahely megmaradása válik biztossá. A fejlesztést a kormány 1,3 milliárd forinttal támogatja. Elhangzott, Komárom már ma is a Viatris európai működési hálózatának egyik meghatározó központja, a beruházás nyomán pedig jelentősen nő az üzem csomagolási kapacitása.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






