Betiltanák a közösségi média használatát a 14 alatti gyerekek számára Ausztriában. Az osztrák kormány a döntést azzal indokolta, hogy így akarják megvédeni a gyerekeket a függőséget okozó vagy olyan tartalmaktól, mint például a szexuális bántalmazás. Ausztrália tavaly decemberben vezette be a közösségi média tilalmát a 16 év alattiaknak a világon elsőként, és azóta több ország jelezte, hogy hasonló lépést fontolgat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






