Ma van az asztma világnapja. A kezdeményezést 1998 óta tartják május első keddjén a Világmozgalom az Asztmásokért kezdeményezésére. Célja, hogy felhívja a figyelmet a megfelelő tájékoztatás és tudatformálás fontosságára a légszomjat okozó betegség visszaszorítása érdekében. Hazánkban több mint 300 ezer diagnosztizált asztmás él, de a valós szám ennél is több lehet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






