Meghirdették a Bolygóbarát Ízek Hónapját; a kezdeményezéssel elsősorban a fenntartható étkezésre hívják fel a figyelmet. A felhíváshoz éttermek, kávézók és más vendéglátóhelyek is csatlakozhatnak. A vendégek közösségi média posztokban oszthatják meg a tematikus kínálatból kiválasztott kedvenc fogásaikat. A kampány a fenntartható gasztronómia világnapjához kapcsolódik, melyet június 18-án tartanak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári viharok után is sok hulladék keletkezhet
A nyári időjárás egyre gyakrabban tartogat szélsőséges jelenségeket. Az erős zivatarok, viharos széllökések és felhőszakadások nemcsak átmeneti fennakadásokat okoznak, hanem jelentős mennyiségű hulladékot is...






