Nemzeti park lett a dél-balatoni Nagyberek. A térség a Balaton és a Dráva-völgy közötti öblözet elláposodott maradványa, amely 1850-ig összefüggő vízfelület volt. A több mint 6300 hektáros terület a Balaton-felvidéki Nemzeti Park része lett, ami lehetőséget ad a berek élővilágának védelmére, a táj átfogó rehabilitációjára is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






