A MÁV tíz InterCity-kocsit bérel az osztrák vasúttól a nyári balatoni forgalom idejére. A MÁV-nak jelenleg kevesebb üzemképes InterCity-kocsija van, mint akár tavaly vagy tavalyelőtt, ezért kellett azonnali megoldást keresni. Már dolgoznak a tartós megoldáson is, azaz a teljes távolsági flotta megújításán.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A vakáció alatt nyári menetrend szerint közlekednek az MVK járatai
Az iskolai szünet kezdetével több változás lép életbe a miskolci közösségi közlekedésben. Az MVK Zrt. június 22-től a tanítási szünet idején érvényes menetrendre áll...






