Újra meghirdették rajzpályázatukat a Gyógyító Bohócdoktorok. A „Ha nagy leszek, Bohócdoktor leszek.” című programban a gyerekek azt mutathatják meg, hogyan vinnének vidámságot kórházba került társaik életébe. Az alkotások középpontjában az empátia, a segítségnyújtás és az egészséges életmód áll. A pályázók saját fantáziájuk bohócdoktorait kelthetik életre rajzaikon. A legjobb munkák készítőit idén is értékes nyeremények várják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






