Több mint 1500 közintézmény csatlakozott idén a vízfogyasztást népszerűsítő Happy-héthez, így 211 ezer gyerekhez ért el a kampány üzenete – közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ. Az óvodákban és iskolákban játékos tanórák és sportesemények keretében tanultak a fiatalok a vízivás fontosságáról, valamint a cukros üdítők, energiaitalok túlzott fogyasztásának káros hatásairól.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Babinszky Bence a DVTK-nál folytatja
Új támadóval erősödött a DVTK labdarúgócsapata: a 25 éves Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. A játékos az előző idényben tíz gólt szerzett az NB...






