Soha nem jelentkeztek még annyian a felsőoktatásba, mint idén. Több mint 140 ezren szeretnének egyetemre vagy főiskolára menni szeptembertől, tízezerrel többen, mint tavaly. A legnépszerűbb intézmény továbbra is az ELTE, a Debreceni, valamint a Szegedi tudományegyetem és továbbra is keresettek a pedagógus és a műszaki- informatikai képzések.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






