Sok atrocitás éri a MÁV dolgozóit: négy hónap alatt 69 eset történt, ami több mint másfélszerese a tavaly év eleji adatoknak – hívta fel a figyelmet a MÁV-csoport vezérigazgatója. Többségében szidalmazták a jegyvizsgálókat, járművezetőket, kilenc alkalommal azonban meg is sérültek a vasutasok, buszsofőrök. Az incidensek több mint fele Pest megyében történt. Hegyi Zsolt emlékeztetett arra, hogy a cégcsoport munkatársai közfeladatot ellátó személyek, a velük szembeni erőszakért akár börtönbüntetés is járhat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






