Enyedi Ildikó Csendes barát című filmje kapta a legjobbnak járó díjat a 45. Magyar Filmszemlén. Az alkotók kapták a legjobb operatőri munka és a legjobb vágás díját is. A tegnap befejeződött filmfesztiválon csaknem 20 ezer érdeklődő 6 napon át mintegy 300 alkotást nézett meg a Corvin moziban és az Inga Kultúrkávézóban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






