Már igényelhetnek állami támogatást a hazai vállalkozások ipari energiatárolók telepítésére és megújuló energiarendszerek kiépítésére. A Jedlik Ányos Programban elindított, 50 milliárd forintos keretösszegű pályázat célja az, hogy a cégek hatékonyabban használják fel a saját maguk által termelt zöldenergiát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






