Új tagokkal bővült a Halhatatlanok Társulata. Az elismerést Hegyi Barbara, Szulák Andrea, Köles Ferenc és Máté Gábor színésznek, Pászthy Júlia és Rozsos István operaénekesnek valamint Kováts Tibor és Nagy Írisz táncművésznek ítélték oda. Lábnyomukat szeptemberben az Operettszínház előtti Halhatatlanok sétányán avatják fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Babinszky Bence a DVTK-nál folytatja
Új támadóval erősödött a DVTK labdarúgócsapata: a 25 éves Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. A játékos az előző idényben tíz gólt szerzett az NB...






