Szombaton újra látogatható lesz a Karmelita Palota és a volt Miniszterelnöki Kabinetiroda épülete. Az első hétvégén kétezren járták be vezetett túra keretében Orbán Viktor és Rogán Antal egykori munkahelyének épületét. A nagy érdeklődésre tekintettel most hétvégén folytatódik a program: bárki megnézheti a miniszterelnöki dolgozószobát, a teraszt, a szivarszobát és az elhíresült kilátót is. A látogatásra a szabadkarmelita.hu oldalon lehet regisztrálni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






