Bizonytalan az idei zöldségszezon. A nyáreleji hideg idő, majd a kánikula, most pedig a heves esőzés okozott pusztítást az ültetvényekben – írja a Világgazdaság. A Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet szerint egyelőre még nem tudni, mekkora a kár a hétvégi viharok után. Hangsúlyozták azt is, hogy fontos lenne a belföldi zöldségfogyasztás növelése, de a törekvésnek gátat szabnak a magas árak. A KSH adatai szerint egy év alatt átlagosan 17 százalékkal drágultak a zöldségek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Home office-ra vált Miskolc önkormányzata a rendkívüli hőség miatt
A hétfőre és keddre elrendelt hőségriasztás miatt Miskolc önkormányzatánál is életbe lép a home office munkarend ott, ahol ezt a feladatellátás lehetővé teszi. Az...






