Különleges helyszín, remek eredmény.

Igazán különleges helyszínen vette kezdetét a cyclo-cross szezon a DVTK kerékpárosai számára. A fővárosi Lupa Beachen rendezték a Kometa Cyclo-cross Challange első fordulóját, ahol Mindszenti Ákos ezüstérmet nyert az U19-esek versenyében.
Budapest "tengerpartján", a Lupa Beach-en, rajtolt el a négy fordulós Kometa Cyclo-cross Challange versenysorozat. Az U15-ös versenyzőkre négy, míg az U19-esekre nyolc kör várt a három kilométer hosszú, homokos, kevés szintet tartalmazó pályán. Mindszenti Áron az előbbi kategóriában állt rajthoz és végzett a 8. helyen. Testvére, Mindszenti Ákos az U19-esek mezőnyében a második helyen ért célba, kevesebb, mint egy perccel a győztes versenyző után.

A sorozat következő versenyét Ikszaszentgyörgyön rendezik október 30-án, ami után november végén Miskolcra látogat a cyclo-crossos mezőny. A záró, negyedik fordulónak pedig újra Budapest szolgál majd helyszínéül, méghozzá Kőbányán.
(Fotó: Bak Ferenc)