"A Thunderstruck szólója a legizzasztóbb. Érdekes, hogy eleinte akusztikus gitáron játszottam, és Malcolm folyton azzal nyüstölt, hogy ezzel érdemes lenne foglalkoznom és rendesen ki kellene dolgoznom, aztán végül minden hang a helyére került. Amikor élőben játsszuk, legalább egy órán át kell bemelegítenem előtte, mert végig sodró lendülete van és nagyon komplex. Csak akkor tudom jól előadni, ha igazán magabiztos vagyok."
Még az AC/DC gitárosa is küzd a Thunderstuck eljátszásával!
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Angus Young egy interjúban elárulta, hogy a Thunderstruck szólója jelenti számára a legnagyobb kihívást saját dalai közül, és azt is elmesélte, hogy a sláger megszületésében nagy szerepe volt a bátyjának, Malcolm-nak.
NEKED AJÁNLJUK
Home office-ra vált Miskolc önkormányzata a rendkívüli hőség miatt
A hétfőre és keddre elrendelt hőségriasztás miatt Miskolc önkormányzatánál is életbe lép a home office munkarend ott, ahol ezt a feladatellátás lehetővé teszi. Az...






