Logisztikai üzemet épít a Magyar Posta Miskolcon. Az 1,7 milliárd forintos beruházás jövő év elejére készül el az Alsózsolca Ipari Parkban. A csaknem 5 ezer négyzetméteres üzemcsarnokba automata csomagszortírozó rendszert is telepítenek. Juhász Edit nemzeti pénzügyi szolgáltatásokért és közműszolgáltatásokért felelős államtitkár hangsúlyozta: ezzel a fejlesztéssel is a cél az, hogy a posta a belföldi csomagpiac elsőszámú szolgáltatójává váljon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Július elején kezdődhet a klímarendszer felújítása a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kórházban
A rendkívüli hőség miatt a kormány összehangolt védekezést rendelt el, miközben országszerte folytatódnak a kórházi klímarendszerek fejlesztései. A tervek szerint július elején a Borsod-Abaúj-Zemplén...






