Nem jöttek haza üres kézzel a birkózók.

Kaposváron rendezték meg a junior kötöttfogású országos birkózó bajnokságot, ahol a DVTK-Miskolci Sportiskola versenyzői két érmet szereztek Zurai Rajmund (72 kg) és Szinay Csaba (82 kg) révén.
A felnőtt és U23-as országos bajnokságon elért ezüstérme után Zurai Rajmund a junioroknál is a második helyet szerezte meg. A DVTK-Miskolci Sportiskola birkózója a 72 kilogrammosok súlycsoportjában könnyed győzelemmel kezdett és jutott az elődöntőbe, ahol 4-1 arányban verte budapesti ellenfelét és szerzett végül ezüstöt a fináléban.
A még csak ifjúsági korcsoportban versenyző Szinay Csaba a 82 kg-osok mezőnyében lépett szőnyegre és verekedte el magát szintén az elődöntőbe, ahol habár kikapott, végül a vigaszágon magabiztos győzelemmel, bronzéremmel zárta a versenyt.
A DVTK-Miskolci Sportiskola színeiben Kádas Krisztián (67 kg) az ötödik, míg Oláh Gergő (130 kg) a negyedik helyen zárt súlycsoportjában a kaposvári országos bajnokságon.

(Fotó: dvtk.eu)