Az Országgyűlés 2014-ben március 16-át választotta a magyar zászló és címer napjává. Ezen a napon fogadták el a XXI. Törvénycikkelyt, amely a nyilvános ünnepek alkalmával az összes közintézmény és magyar hajó esetében kötelezővé tette a nemzeti lobogó és az ország címerének kitételét.
Kezdőlap KALENDARIUM
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Home office-ra vált Miskolc önkormányzata a rendkívüli hőség miatt
A hétfőre és keddre elrendelt hőségriasztás miatt Miskolc önkormányzatánál is életbe lép a home office munkarend ott, ahol ezt a feladatellátás lehetővé teszi. Az...






