Az Erste Liga csütörtöki játéknapján hazai pályán játszottak a Jegesmedvék és mindhárom bajnoki pontot begyűjtötték.

a DVTK már a 3. percben vezetést szerzett a Brassó ellen, és még a harmad derekán növelte a különbséget. A meccs felénél Lövei Dávid emberelőnyből is betalált, így 3-0 lett. A folytatásban a védekezésre összpontosítottak a Jegesmedvék, és Janis Voris kapus vezérletével minden Corona-támadást hatástalanítottak.

Miskolci Jégcsarnok, 790 néző, játékvezetők: Németh Márton, Soós Dániel, Sipos Roland, Muzsik Ferenc Norbert

DVTK Jegesmedvék: Voris (Kiss B.) – Kiss, Vojtkó, Miskolczi, Galajda, Mattyasovszky – Shkrabov, Ilvessuo, Páterka, Kuleshov, Razumnyak – Szirányi, Illés, Blasko, Farkas, Lövei – Vas, Pecsét, Ritó, vezetőedző: Tokaji Viktor

Corona Brasov: Tőke (Polc) – Borisenko, Sweeney, Schaber, Van Wormer, Zagidulin, Garcia, Domingue, Williams, Gliga, Valchar, Bors, Gajdó T., Gajdó B., Szabó, Vasile N., Buda, Antal, Vasile A, Kovács, vezetőedző: Dave MacQueen

DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)