Csaknem 200 gyermek kapott angyalbatyu ajándékcsomagot az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye Szent Erzsébet Karitász Központ jóvoltából. Az ünnepséget a Budapest-Városmajori Jézus Szíve plébániatemplomban tartották. Az eseményen Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek az emberi közösség adta szeretet fontosságát hangsúlyozta.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Forma–1-es emlékek a Millenárison
Jubileumi fotókiállítás nyílt a budai Millenáris Parkban abból az alkalomból, hogy 40 éve a Drapál János Emlékversennyel megnyílt a Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszíne, a...






