Február 16-ig lehet jelentkezni a május–júniusi érettségi vizsgákra – közölte az Oktatási Hivatal. A tavaszi vizsgaidőszak május 4-től július 1-jéig tart, az írásbelik május elején kezdődnek, a szóbeliket júniusban tartják. A hivatal figyelmeztet: az érettségire és a felsőoktatási felvételire külön kell jelentkezni, az utóbbira február 15-ig az E-felvételiben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






