Csaknem félezer gyorshajtót mértek be januárban a fővárosi traffiboxok – közölte a rendőrség. Több autós a megengedett sebesség csaknem kétszeresével ment. A legnagyobb sebesség-túllépést a 6. kerületben mérték, ahol egy sofőr 50 kilométeres megengedett sebesség mellett 94 km/órával közlekedett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






