Lavina sodort el két magyart a szlovákiai Magas Tátrában. A 30 és 37 éves férfiak életüket vesztették a szerencsétlenségben. Az eperjesi rendőrség szerint a lavina pénteken délelőtt zúdult le a Csorba-tótól néhány kilométerre lévő Tupá hegycsúcs alatt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






