Hamarosan véget ér a fűtési szezon Budapesten, a Főtáv már a nyári karbantartásokra és fejlesztésekre készül. A társaság közlése szerint a tartósan enyhe idő miatt már jelentősen csökkent a távhőfelhasználás Budapesten. A legtöbb épületben a korszerű szabályozórendszer automatikusan leállítja a fűtést, amikor emelkedik a külső hőmérséklet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hatodik alkalommal várta a gyermekeket a MiReHu országosan egyedülálló szemléletformáló élménynapja
Hatodik alkalommal rendezte meg a MiReHu Nonprofit Kft. a MaKukáció – Hulladékgazdálkodási élménynap gyermekeknek elnevezésű szemléletformáló rendezvényét. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja, hogy a...






