Jövő hónaptól meghosszabbított nyitvatartással várja a látogatókat az Attila-kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban. A nagy érdeklődés miatt április 1-jétől hétköznapokon már reggel 9 órától megtekinthető a tárlat, amelyen 13 ország múzeumaiból mintegy 400 műtárgy mutatja be a hun uralkodó korát és örökségét. Az Attila-kiállítást két hónap alatt több mint negyvenezren látták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






