Ismét illegális gyümölcsárusokat értek tetten a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság ellenőrei: egy soroksári bevásárlóközpont parkolójában kilenc árustól több mint 2,6 tonna árut – döntő többségében szamócát és áfonyát – foglaltak le és semmisítettek meg. Az intézkedést részben súlyos minőségi hibák – például penészedés, romlás és nem megfelelő tárolási körülmények -, részben pedig jelentős nyomonkövethetőségi hiányosságok indokolták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jelentős forgalomkorlátozásokra kell készülni ma Budapesten a Pride miatt
Szombaton két nagyobb rendezvény miatt is lezárások és közlekedési fennakadások várhatók a fővárosban. Az autósoknak és a tömegközlekedéssel utazóknak is érdemes hosszabb menetidővel számolni. Szombaton...






