Szén-monoxid-szivárgás miatt kiürítettek egy kollégiumot Lőrinciben: 18 gyermek és egy nevelő hagyta el az épületet. A folyosói szén-monoxid-érzékelő bejelzett a Kastélykerti utcában lévő kollégiumban. A hatvani hivatásos tűzoltók mérései szerint már a lépcsőházban magas volt a szén-monoxid koncentrációja, az érték a kazánház felé haladva egyre emelkedett. Kiderült, hogy a gázkazánhoz csatlakoztatott kémény szétcsúszott, ez okozta a problémát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






